News 2011-07-17T13:02:03+00:00

Tuba Büyüküstün de Egeli oldu!

ATV’nin sevilen dizisi “Gönülçelen”deki ‘Hasret’ rolüyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, kazancını gayrimenkule yatırıyor. İstanbul Bebek’te, geçen yıl 300 bin dolara bir ev satın alan güzel oyuncu, şimdi de ünlü turizm merkezlerinden Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde bir villa sahibi oldu. Dünyaca ünlü kaya mezarlarının hemen yanı başındaki Dalyan kanalı kıyısında bulunan ve 2 oda bir salon olan 70 metrekarelik dubleks daire için ünlü oyuncunun yaklaşık 350 bin TL ödediği söyleniyor.

Yeni evini istediği gibi döşeyen Büyüküstün’ün, bu villayı annesi Handan ve babası Serdar Büyüküstün için aldığı belirtildi. Genç ve güzel oyuncunun önümüzdeki günlerde Dalyan’a gelerek, yakın dostlarına bir yemek daveti vereceği ileri sürüldü. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Tuba Büyüküstün’ün, işten arda kalan zamanlarını da caretta caretta kaplumbağaları ve dünyaca ünlü kaya mezarlarının bulunduğu Dalyan’da geçireceği belirtildi.

Ünlü oyuncunun Dalyan’dan ev satın alması, turistik beldede sevinçle karşılandı. Vatandaşlar, birçok ünlünün yaz aylarında tatil için bu bölgeyi seçtiğini belirterek, “Tuba Büyüküstün çok ünlü ve sevilen bir oyuncu. Birçok il, tanıtım reklamlarında onun oynaması için adeta birbirleriyle yarışıyor. Kendisinin Dalyan’dan ev satın almış olması bizi çok mutlu etti. Bu olayın Dalyan’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dediler.

Kaynak: Yeni Asır / Sarmaşık